TurystykaKursy Jezykowe w LondynieTanie zakwaterowanie w LondynieKontakt
 Strona Główna    Praca za granicą    Kolonie    Sylwester  
  Oferta ogólna
  Młodzież/Dzieci
   Obozy językowe
    7-15 lat
   Prog Młodzieżowe
   Anglia
    Brighton 12-16
    Hastings 12-16
    Londyn 14-17
   Irlandia
    Dublin 14-17
   Szkocja
    Edinburgh 14-17
   Malta
    Młodzieżowe 12-16
    Młodzieżowe 15-17
  Dorośli
   Kursy językowe
    Metoda tradycyjna
    Metoda Callana
  Anglia Szkoły
   British Council
    British Study Centres
     Londyn, Oxford, Brighton

    Language in London
     Londyn

    Meridian College
     Londyn

    Shane Global
     Londyn, Hastings

    Stanton School
     Londyn

   Callan Method
    ABC School
     Londyn

   Pozostałe
    Avalon School
     Londyn

    TLSI
     Londyn

    Williams College
     Londyn

  Walia Szkoły
    Conlan International
     Abergele

  Formalności
   Przed wyjazdem
  Formularz
  Rodziny goszczące
  Hostele
  Praca
   Oferty pracy
   Formularz
  Zwrot podatku
   Zasady zwrotu
   Dokumenty
   Procedura zwrotu
  Życie w Londynie
  Komunikacja
   Metro
   Autobusy
  Mapa
  BOK
  Mój Londyn
My statusMój Londyn
Nasi konsultanci służą pomocą i fachowymi poradami przed wyjazdem i w trakcie trwania kursu.
Anglia - Camber Sands (obóz językowy) 8-14


Camber Sands to mała malownicza miejscowość położona na pograniczu Susex i Kent, z przepiękną plażą Kanału La Manche. Dużą atrakcją turystyczną są odpływy porywające kilometry plaży, aby oddać je następnego dnia. Oczywiście są niegroźne, a jedynie są utrapieniem dla rybaków i posiadaczy łodzi - a dlaczego? Przekonajcie się sami jadąc z nami. Oferta skierowana do dzieci, które ucząc się języka angielskiego w trakcie roku szkolnego, nie chcą tracić z nim kontaktu w czasie wakacji. Oczywiście nauka to nie wszystko! Doskonale wyposażony w bezpłatne atrakcje ośrodek gwarantuje bezpieczną i doskonałą zabawę.

Zakwaterowanie:
7 noclegów w nowocześnie wyposażonym ośrodku wypoczynkowy Pontin"s w nadmorskiej miejscowości letniskowej Camber Sands w południowo-wschodniej części Anglii. Pokoje dwu i jednoosobowe w 5 i 6 osobowych apartamentach z telewizorem, radiem i kącikiem kuchennym. Ośrodek posiada bardzo bogatą infrastrukturę sportową, zapewniającą bezpłatne atrakcje m.in. krytą pływalnię, korty tenisowe, boiska, tenis stołowy, lotki, plac zabaw. Ponadto za niewielką opłatą można skorzystać z pola do mini-golfa, darts i bilarda, ściany wspinaczkowej, softball, go-kartów i rowerów. Na terenie ośrodka znajdują się trzy kluby, gdzie w godzinach popołudniowych i wieczornych odbywają się codzienne występy i atrakcje dla dzieci np. pokazy cyrkowe, konkursy. Ponadto w ośrodku znajdują się sale zabaw i rozrywki oraz sklepy. Wstęp na teren ośrodka, strzeżonego przez ochronę, odbywa się za okazaniem wejściówki. Wszystkie drogi wewnętrzne są tak zorganizowane, aby dzieci nie były narażone na ruch pojazdów mechanicznych lub ich bezpośrednie sąsiedztwo.

Wyżywienie:
Całodzienne (3 posiłki dziennie). Śniadanie i kolację podawane są w apartamentach, przy wykorzystaniu węzła kuchennego, obiad serwowany jest w restauracji ośrodka. Pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek śniadanie w dniu wyjazdu, plus prowiant na drogę, ciepły posiłek po drodze. Podczas całodniowychwycieczek, za obiad, zapewniony jest prowiant.

Transport:
Komfortowy autokar z toaletą, video i barkiem.

Ubezpieczenie:
Signal Iduna S.A.

Program:
15 godzin języka angielskiego na trzech poziomach nauczania, ze szczególnym uwzględnieniem możliwości, jakie daje pobyt w Wielkiej Brytanii. Zajęcia oraz quizy o Londynie i Hastings będą prowadzone przez polskich lektorów-wychowawców. Biuro zapewnia materiały do nauki języka. Po zajęciach dydaktycznych uczestnicy będą mogli korzystać z bogatej infrastruktury ośrodka, na terenie którego znajdują się m.in. kryty basen, mini-golf, plac zabaw. Przewidziane są wyjścia na plażę (np. konkurs na najładniejszą rzeźbę z piasku) oraz gry zespołowe m.in. w piłkę nożną, siatkówkę, krykiet wspólnie z angielskimi rówieśnikami. Na terenie ośrodka są prowadzone zajęca kulturalne z angielskimi animatorami. W programie są również wycieczki autokarowe: do Londynu (zwiedzanie Muzeum Figur Woskowych, British Museum, zmiana warty przy pałacu Buckingham oraz inne), a także do Hastings (zwiedzanie Muzeum Przemytników, Muzeum Rybołówstwa, akwarium oraz ruin zamku). W czasie przejazdu z Polski do Camber Sands zwiedzanie Canterbury - katedry (wstęp ok. 5 GBP) oraz starego miasta.

Cena obejmuje:
Zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie, transport, opiekę kadry pedagogicznej, opiekę pilota, wstępy na kryty basen, ubezpieczenie oraz naukę języka angielskiego. Zwiedzanie Canterbury, Londynu i Hastings.

Uwagi:
Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (około 40 GBP).

Informacje praktyczne:
Przejazd na trasie Poznań - Camber Sands (ok.1.100 km) ok. 24 godziny jazdy. W trakcie przejazdu robione są postoje autokaru na terenie Niemiec. Proponujemy zabrać drobne monety (EUR) na posiłek i toaletę.

Niezbędny ekwipunek na wyjazd:
Paszport, legitymacja szkolna, karta zdrowia, nakrycie głowy, mały plecak na wycieczki, nieprzemakalna kurtka, ciepły sweter lub polar.

Wyjazdy autobusów
Godz. odjazdu Miejscowość Dopłata
08:00 Warszawa 100 PLN
10:30 Łódź 50 PLN
07:00 Częstochowa 50 PLN
08:00 Sosnowiec 50 PLN
08:30 Katowice 50 PLN
07:00 Kraków 100 PLN
10:00 Opole -
11:30 Wrocław -
13:30 Leszno -
15:00 Poznań -
13:15 Gniezno 50 PLN
12:00 Bydgoszcz 75 PLN
Terminy wyjazdów i ceny:
Symbol Miasto Nazwa Data Cena Rezerwuj
SONDA
Który sposób komunikacji jest dla Ciebie najwygodniejszy?
Gadu Gadu
Skype
E-mail
Telefon stacjonarny
Telefon komórkowy


Zobacz wyniki
Version 1.25
  Poprzednie sondy


© Mój Londyn - info(at)mojlondyn.pl

do góry^